NOWOCZESNA INTROLIGATORNIA

Wchodząc do naszej introligatorni zauważymy od razu nowoczesne maszyny oraz wielu ludzi, którzy z uśmiechem na twarzy nadzoruję ich poprawne funkcjonowanie. Zespół naszych specjalistów pracuje codziennie nad nowymi projektami, tak by każdy z nich był w pełni dopracowany. Dzięki specjalistom jacy u nas pracują możemy zapewnić naszym klientom wysoką jakość oferowanych przez nas produktów. Nie bez znaczenia jest też biegłość w sztuce introligatorskiej, która pozwala na skrócenie do minimum czasu oczekiwania na zamówienie.

Opakowania kartonowe ozdobne

Opakowania kartonowe ozdobne

Pudełka kartonowe okrągłe i kwadratowe FLOWER BOX

Pudełka kartonowe okrągłe i kwadratowe FLOWER BOX

Torby papierowe ozdobne

Torby papierowe

Opakowania kartonowe ozdobne

Pudełka kartonowe okrągłe i kwadratowe FLOWER BOX

Torby papierowe

Wraz ze wzrostem konkurencji zmieniła się funkcja opakowania. Obecnie to nie tylko ochrona czy łatwiejsze używanie produktu, ale też wyższy poziom jego atrakcyjność w oczach klienta. Każdy z producentów towaru skierowanego do klienta indywidualnego, zdaje sobie sprawę, jak istotną rolę odgrywa opakowanie. Obojętnie czy jest to rembranding produktu, wprowadzenie nowej oferty czy też akcja promocyjna – taki element jak opakowanie ma za zadanie zwrócić uwagę potencjalnego nabywcy. Przedsiębiorcy działający na mocno konkurencyjnym rynku starają się tak udoskonalić każde opakowanie, by stale brnąć do przodu. Tworząc tekturowe pudełko mamy więc idealny nośnik reklamy do wykorzystania w marketingu i promocji produktu.

Wykonujemy pudełka kartonowe ozdobne, o przeróżnym kształcie. W ofercie mamy zarówno cylindryczne jak i kwadratowe – w tym flower boxy. W naszej introligatorni powstają pieczołowicie składane, eleganckie torby papierowe, idealne do opakowania nawet najbardziej wyszukanego prezentu. Występują w różnych kolorach i wzorach. Wykonywane przez nas projekty toreb ozdobnych są eleganckie i niespotykane. Są po prostu wyjątkowe.

Zajmujemy się również produkcją opakowań kartonowych ozdobnych. Staramy się jak najdokładniej odzwierciedlić wizję każdego klienta związana z projektem opakowania. Robimy te wysuwane i zamykane, które idealnie wpasują się w każdą okoliczność.

Mając na względzie zaspokojenie wymagań naszych klientów, podejmiemy się wykonania nawet bardzo nietypowego zlecenia. Zaspokajanie państwa wymagań sprawia nam czysta radość i nieocenioną satysfakcję. Jesteśmy po to, aby realizować najbardziej oryginalne pomysły i zlecenia.